Jabłonna - bliźniak, zakończona budowa
Jabłonna Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 11 Maj, 2026 20:54
1 250 000 zł
10504 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:119 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:347 m2
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2025
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 250 000 zł / 10504 zł/m2
Opis oferty
Nowoczesny bliźniak w Jabłonnie – stan deweloperski | komfort,przestrzeń i świetna lokalizacja
Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w
spokojnej i zielonej części Jabłonna. Nieruchomość idealna dla
rodzin oraz osób szukających komfortowego miejsca do życia z
szybkim dojazdem do Warszawy.
Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia –
funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia oraz dobrze
doświetlone wnętrza tworzą przestrzeń, którą łatwo dopasować
do własnych potrzeb i stylu.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
stan deweloperski – możliwość aranżacji wnętrz według
własnego projektu, nowoczesna bryła i wysoka jakość wykonania,
przestronny salon z wyjściem do ogrodu, duże okna zapewniające
naturalne światło przez cały dzień, funkcjonalny układ
pomieszczeń, prywatny ogród oraz miejsca postojowe, spokojna,
kameralna okolica z zabudową jednorodzinną, dogodny dojazd do
Warszawy.
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej części Jabłonny – w
pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, tereny
rekreacyjne oraz komunikacja miejska. To idealne miejsce dla osób
ceniących ciszę i kontakt z naturą bez rezygnacji z miejskiej
infrastruktury.
Dom dostępny w stanie deweloperskim, co daje przyszłym
właścicielom pełną swobodę wykończenia i urządzenia wnętrza
zgodnie z własnymi oczekiwaniami.
lok 1 o pow. 119m2 ogródek 347 m2 składający się z :
- przedsionek 2,57 m2
- Hall 6,53 m2a
- Kuchnia 8 m2
- Łazienka 7,73 m2
- Pokój 10,94 m2